NASI GOŚCIE

05.06-11.06.2013 r.

Gośćmi tegorocznego V Międzynarodowego Konkursu Historycznego „Śląskie Zamki i Pałace”, w Zespole Pałacowo-Hotelowym Jedlinka byli: Honorowy Obywatel Jedliny-Zdroju Günter Böhm wraz z małżonką Berthą, synem Alexandrem z Evą Misakewicz oraz Ernst Köpke z żoną Juttą

Foto: Janusz Iwona

 

 

 

3 lipca 2013 r.

Z kilkugodzinną wizytą  przebywał w Zespole Pałacowo-Hotelowym Jedlinka  baron Erwin von Seherr-Thoss, potomek - przedstawiciel rodziny dawnych właścicieli Pałacu Jedlinka, oraz założycielki Jedliny-Zdroju Charlotty von Seherr-Thoss.

Foto: z archiwum Pałacu Jedlinka

 

 

 

15-22.07.2013

Oliwia Huńczak z I Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jaworze w nagrodę za zajęcie I miejsca w tegorocznym Międzynarodowym Konkursie Historycznym „Śląskie Zamki i Pałace”, wraz ze swoją mamą przebywała na tygodniowym pobycie w Hotelu Jedlinka.

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: