czwartek, 10 lipiec 2014 20:44

FESTIWAL FLAMENCO w PAŁACU JEDLINKA

Od 14 do 18 lipca 2014 r. zapraszamy na warsztaty, które odbędą się

w Zespole Pałacowo - Hotelowym w Jedlinie - Zdroju.

Warsztaty poprowadzą  wybitni hiszpańscy artyści. Angeles Gabaldon, która stworzyła swój własnym unikalny styl tańca. Zdobyła wiele nagród, między innymi jest dwukrotną laureatką I nagrody na Biennale w Sevilii. Swoją wiedzą podzieli się z uczestnikami warsztatów.

Jose Salazar Anillo znakomity śpiewak obdarzony piękną barwą głosu będzie uczył tajników śpiewu flamenco, oraz Rafa Fajardo - gitarzysta grający u boku największych sław wprowadzi uczniów w świat dźwięków gitary flamenco.

Na warsztaty może się zapisać każdy i spróbować swoich sił i możliwości pod kierunkiem wybitnych artystów. W warsztatach udział biorą miłośnicy flamenco z całej Polski. Są wśród nich osoby, które na co dzień związane są z flamenco i takie, które stawiają dopiero pierwsze kroki.

18 lipca 2014 r. ( w piątek ) w Pałacu w Jedlince o godz. 19.00 odbędzie się Koncert Gala, na którym  zobaczymy uczestników i posłuchamy recitalu gitarzysty Rafaela Fajardo.

 


Więcej na: www.arteflamenco.eu, email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: